Beantwoorden
Adviseur
F-W
Berichten: 12
Geregistreerd: ‎04-04-2012

wanneer kan ik mijn homepage weer uploaden?

Weet iemand wanneer of hoe ik mijn homepage weer kan bijwerken?

Allround expert
demie1000
Berichten: 491
Geregistreerd: ‎05-11-2011

Re: wanneer kan ik mijn homepage weer uploaden?

u kunt gebruik maken van een FTP programma, zo kunt u uw site gewoon opdaten

 

Hoe maak ik gebruik van een FTP programma?
Hebt u éénmaal een FTP programma gedownload en geïnstalleerd, dan gaat u als volgt te werk:
Start het FTP programma en klik op 'Verbinden' (Connect)
Vul bij Hostname (Remote) in: home.kpn.nl
Vul bij User ID uw gebruikersnaam (met toevoeging @kpnmail.nl, @planet.nl, @hetnet.nl of @kpnplanet.nl) in
Vul bij Password uw wachtwoord in.
Maak nu verbinding door op 'OK' of op 'Verbinden' te klikken
Er wordt nu een verbinding tot stand gebracht tussen uw eigen computer (Local) en de server (Remote)
Zoek in uw eigen computer (Local) naar de homepage-bestanden die u wilt uploaden
Zet de 'transfer mode' op 'ASCII' indien u tekst wilt uploaden en op 'Binary' indien u plaatjes wilt uploaden. Of zet deze, als dat mogelijk is, op 'automatisch' (de instelling automatisch is bij de meeste FTP programma’s standaard)
Selecteer de bestanden die u wilt uploaden, en hernoem (Rename) indien nodig de bestanden. De standaardnaam voor de openingspagina van uw homepage moet zijn 'home.html' of 'index.html'
Alle andere html bestanden (pagina’s) die aan uw homepage gekoppeld zijn mogen anders heten. Wel moeten al die pagina-bestanden de extensie .htm of .html hebben.
Het bovenstaande is een algemene weergave van de werking van een FTP programma. De verschillende programma’s kunnen in detail van elkaar verschillen. Het gebruik van FTP programma’s wordt door onze KlantenService niet ondersteund. Wij raden u aan de helpbestanden van het door u gebruikte programma te raadplegen voor een instructie over het gebruik hiervan.

Adviseur
F-W
Berichten: 12
Geregistreerd: ‎04-04-2012

Re: wanneer kan ik mijn homepage weer uploaden?

Dit vind ik een heel gedoe, wanneer wordt dit weer zoals het was?

Allround expert
demie1000
Berichten: 491
Geregistreerd: ‎05-11-2011

Re: wanneer kan ik mijn homepage weer uploaden?

ik snap dat het een heel gedoe is maar beter iets dan niets denk ik dan maar, en ja wanneer het opgelost is zou ik niet weten

Raadgever
Henkleitos
Berichten: 4
Geregistreerd: ‎05-05-2012

Re: wanneer kan ik mijn homepage weer uploaden?

En na weer een maand is er nog steeds niets veranderd... :smileymad:

Het beheren is "tijdelijk" niet mogelijk. Fijn rekbaar begrip.

Een vraag stellen per email is niet mogelijk. Je mag à raison van 10 cent per minuut na enige wachttijd per telefoon je vraag proberen duidelijk te maken... en geen (bevredigend) antwoord krijgen.

 

Waar betaal ik eigenlijk abonneegeld voor?

Allround expert
dit0rz
Berichten: 424
Geregistreerd: ‎10-08-2011

Re: wanneer kan ik mijn homepage weer uploaden?

[ Bewerkt ]

Hallo Henk,

 

Het abonneegeld betaal je voor je internetverbinding en soms ook nog extra voor een domeinnaam.

 

De "persoonlijke homepage" krijg je er net als de "email" van KPN gratis bij.

 

Ga er maar vanuit dat deze beheerspagina niet meer terugkomt.

 

Op de helppagina´s op KPN.com is hier ook niets meer over te vinden, m.a.w. je kunt gebruik maken van FTP om je website te beheren.

 

De instructies staan op onderstaande pagina beschreven:

 

http://kpn-customer.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/14460

Adviseur
F-W
Berichten: 12
Geregistreerd: ‎04-04-2012

homepage bijwerken

Ik wil nu mijn homepage leegmaken, omdat het niet meer werkt zoal ik graag wil.

Hoe haal ik er alles af?

Raadgever
Henkleitos
Berichten: 4
Geregistreerd: ‎05-05-2012

Re: wanneer kan ik mijn homepage weer uploaden?

Hallo ditOrz,

 

Aangezien ik geen gebruik maak van een KPN-internetverbinding en ook geen aparte domeinnaam heb, betaal ik dus eigenlijk voor twee gratis 'diensten'... :smileyfrustrated:

Geen kapitaal, Euro 7,-- per maand, maar toch... weggegooid geld.

 

Tijden veranderen, maar toch triest dat er hiermee weer iets verdwenen is van waar ik in de Het Net-periode veel plezier heb gehad. En triest, dat dit soort wijzigingen wordt doorgevoerd zonder rekening te houden met klanten... en zonder die klanten tenminste in te lichten.

 

Maar goed, "de klant is koning" is nooit het motto van KPN geweest.

 

Van FTP weet ik, als digibeet, onvoldoende (zeg maar 'niets') om me eraan te wagen.

Komt de beheerspagina niet meer terug, dan is het wat mij betreft einde verhaal, waar het m'n homepage betreft. 

Ervaren expert
svandijk
Berichten: 132
Geregistreerd: ‎23-04-2012

Re: homepage bijwerken


F-W schreef:

Ik wil nu mijn homepage leegmaken, omdat het niet meer werkt zoal ik graag wil.

Hoe haal ik er alles af?



Je kunt de homepage uitschakelen ( Niet Actief ) in MijnKPN.

Ervaren expert
svandijk
Berichten: 132
Geregistreerd: ‎23-04-2012

Re: homepage bijwerken

@Henkleitos: Voor dat geld heb je ook een eigen domeinnaam met nog meer mogelijkheden bij een andere onafhankelijke hosting provider. Ben je wel je KPN/Planet/HetNet adressen kwijt natuurlijk.