03-10-2012 10:17 - bewerkt 16-10-2012 13:24
Vanwege de lancering van de iPhone 5 is het op dit moment bij de klantenservice drukker dan normaal. We proberen je zo snel mogelijk te helpen, maar het kan zijn dat het langer duurt dan normaal. Onze excuses voor het ongemak.
Wanneer krijg ik mijn iPhone 5 geleverd?
Ik wil een Nano SIM-kaart bestellen, hoe doe ik dit?
Ik heb zelf zonder een verlenging of nieuw abonnement bij KPN een losseiPhone 5 gekocht en wil graag een Nanosimkaart bestellen.
Welke versies van de iPhone 5 kunnen besteld worden via KPN?
Levering
op 03-10-2012 11:59
Beste KPN,
Goed dat er nu iets van duidelijkheid komt over de iPhone 5. Echter hoor of lees ik hier niets over een storing waarbij wordt aangegeven dat de bestellingen uit de voorinschrijving niet zijn doorgekomen. Er zijn veel mensen die er op dit moment een naar gevoel aan over houden en de belofte om als "eerst" een iPhone 5 in huis te hebben die lijkt te vervallen.
Ik vrees, maar corrigeer me als dit een foute gedachte is, dat de iPhones die beschikbaar waren voor de voorinschrijving inmiddels vergeven zijn en dat de rest van de mensen die zich wel hebben ingeschreven, hebben besteld en tevens een bevestiging hebben ontvangen nu dus alsnog minimaal drie weken zullen moeten wachten.
Wat is de volgende stap van KPN en hoe lang moet men nog wachten voor een tweede bevestiging?
Hoop dat het snel wordt opgelost zodat er weer op een positieve wijze over de service van KPN gesproken kan worden. En een laatste tip, laat mensen geen bestellingen meer plaatsten als er een storing is en zeg dan al heleaal niet dat je daar vervolgens direct een bevestiging van krijgt.
Succes
op 03-10-2012 12:14
Beste KPN,
Betekent dit dat KPN zijn belofte niet nakomt om deze week de iphone 5 uit te leveren aan mensen die gebruik hebben gemaakt van de iphone 5 eerste levering aanbieding met beloofde levering van de iphone 5 in de eerste week van oktober?
graag even een reaktie want telefonisch krijgen we alleen maar te horen"we hebben een storing en weten/kunnen niks zeggen"
op 03-10-2012 12:26
Goedemiddag,
Ook ik ben benieuwd naar de status van de voorinschrijvers.
Telefonisch kan mij niet gemeld worden of er uberhaupt nog een order staat of dat ik opnieuw moet bestellen. Dit wil ik graag weten, dan kan ik actie ondernemen of afwachten tot mijn iPhone geleverd wordt.
Het is erg spijtig dat de actie zo verloopt. Ik verheug me al sinds de bekendmaking op de nieuwe iPhone en heb ook direct een bestelling bij jullie geplaatst. Jammer dat de belofte niet waargemaakt kan worden en er ook geen duidelijkheid geboden kan worden.
op 03-10-2012 12:58
KPNwebcare op Twitter geeft ook geen reacties op tweets over dit onderwerp...
03-10-2012 13:43 - bewerkt 03-10-2012 13:46
Beste pliNSINGA, dbaston, leanneblom en overige Forum leden,
Met vriendelijke groet,
Cornelis
op 03-10-2012 13:54
Beste Cornelis,
bedankt voor u reaktie het is jammer genoeg geen bevredigend antwoord op mijn vragen maar ben blij dat er eindelijk wel gereageerd wordt. Ik kijk het nog een dag aan mocht ik morgen nog geen antwoord hebben m.b.t. de levertijd dan zal ik mijn verlenging van het abonnement omzetten in een opzegging.
op 03-10-2012 13:55
Thx Cornelis voor deze update!!
Ben nu wel gerustgesteld dat de voorinschrijvingen niet verloren zijn gegaan!!
Toch nog een wedervraag.....enig idee wanneer er iets over de bevestiging te verwachten is.......??
Hard werken is zo'n 'open eind'........
groet Marco
op 03-10-2012 14:10
Beste dbaston en Marcoss1968,
Ik kan alleen informatie plaatsen die ik ontvang, wat betreft de levertijd kan ik op dit moment geen antwoord geven want het is ook mij niet bekend.
Aan de bevestiging wordt zoals gezegd hard gewerkt, maar zoals eerder aangegeven, indien u een iPhone 5 heeft besteld is uw order bekend.
Verdere updates zal ik plaatsen alleen zodra ik verdere informatie ontvang.
Met vriendelijke groet,
Cornelis
op 03-10-2012 15:13
Heb eigenlijk niet zo heel veel toe te voegen, anders dan dat ik de frustraties van bovenstaande mensen kan begrijpen en ook zo voel.
KPN, blijf aub gewoon communiceren. Ik heb op dit moment alleen een bevestiging van de bestelling binnen met daarin de zin "U heeft straks de iPhone 5 in huis!" en dat de telefoon de eerste week van Oktober geleverd zal worden.
Inmiddels heeft zaagmans de week al doorgezaagd maar is er van KPN nog helemaal niets.
Ben al blij met dit topic en dat we als klant iig ergens kunnen communiceren met KPN.
Keep us posted!