Ik heb gemerkt dat het mogelijk is om vanuit een youtube app op een telefoon/ipad te casten naar de TV waar de KPN decoder op is aangesloten. De naam van de TV ontvanger/ decoder (en niet die van de TV zelf) verschijnt dus in de lijst van cast devices in de youtube app ook al heb je geen connectie met dit netwerk! Dit lijkt me een aardig security risico en is alleen zo met de youtube app voorzover ik kan zien.
Aangezien wij een apart gastenverblijf hebben kan dit tot vreemde situaties leiden :-)
Ik heb van alles geprobeerd maar zie geen manier om de TV ontvanger/ decoder onzichtbaar te maken voor een mobiele youtube app. Wie weet raad?
Wilde al kijken of ik de youtube app van de decoder kan verwijderen maar dit lijkt ook niet te kunnen?
Beste antwoord door wjb
Je kunt geen apparaat bekabeld op het gastennetwerk aansluiten.
Tenzij je kiest voor een FRITZ!Box, dan kan je namelijk een LAN poort aan het gastnetwerk toewijzen.
Ook kan je kiezen om in het gastenverblijf een router te zetten zodat daar een eigen gescheiden netwerk ontstaat.
Vanuit veligheidsoogpunt is het overigens beter om een FRITZ!Box te gaan gebruiken en een LAN poort als gastnetwerk in te richten.