Goedemiddag claudia1900.u kan naar een kpn winkel gaan of.kpn bellen dan helpen ze u graag daar mee. Maar wel kom op dit forum. Of even afwachten dat iemand van de webcare medewerkers van kpn dit bericht hebben gelezen die helpen u ook graag daar mee heel veel succes.
Zou je kunnen specificeren wat je precies bedoelt? Ben je benieuwd naar de overstap? Naar de werking van TV? Of iets anders?
Dag Claudia1900, goed om te lezen dat je weer terug wilt komen bij KPN! Is onze KPN Overstapservice wellicht een optie voor je? Als je het op prijs stelt kan ik er ook voor zorgen dat je gebeld wordt: een collega van me geeft je dan informatie over onze verschillende abonnementen, en legt uit hoe je kunt overstappen. Graag hoor ik weer van je 🙂
Claudia1900 welkom op het forum en bij KPN.
Hoi @Claudia1900, laat je het weten als je op dit moment nog vragen hebt, of als ik nog iets voor je kan doen?
Reageer
Enter your username or e-mail address. We'll send you an e-mail with instructions to reset your password.