Op deze oude computers wordt ook vaak gebruik gemaakt van oude internet browsers. Veel software van KPN werkt niet goed samen met deze oude browsers. Denk aan webmail.kpnmail.nl of beveiligingssoftware zoals PC Veilig. KPN raadt u aan de software te vervangen en de nieuwste browser te installeren.
U kunt via de website van Microsoft eenvoudig updates uitvoeren. Ga hiervoor naar http://www.microsoft.nl/support
Onderaan de website kunt u bij Top Downloads de nieuwste Internet Explorer downloaden.
Hebt u Internet Explorer 6, dan kunt u naar 7, 8 of 9 via onderstaande link:
U kunt vinden welke versie u hebt door Internet Explorer te openen en bij extra te klikken op info.
http://support.microsoft.com/find-solutions/internet-explorer/internet-explorer-pre-ie-10/
Beste antwoord door Henk2304
Kleine correctie: Windows XP (bijgewerkt t/m laatste SP - 2 - dacht ik) wordt nog tot april/mei 2014 door Microsoft ondersteund, maar IE9 en hoger werkt al niet meer op XP.
Wel loopt de veiligheid van XP inmiddels mijlenver achter op Windows 7 en al helemaal op Windows 8. Ook versie 8.1, dat volgende maand verschijnt, is weer een flinke stap vooruit qua veiligheid.
Bekijk origineel
Wel loopt de veiligheid van XP inmiddels mijlenver achter op Windows 7 en al helemaal op Windows 8. Ook versie 8.1, dat volgende maand verschijnt, is weer een flinke stap vooruit qua veiligheid.