Goedenavond kpn ik kan mijn abonnement weer verlengen en doe dat het liefste bij jullie tenminste als jullie weer met leuke acties komen anders overweeg ik over te stappen naar jullie concurrenten gr jan
Beste antwoord door Noordzee
Hallo Jan,
Wat betreft je abonnement sluit je een contract af met een bepaalde looptijd. Daarna ben je contractvrij en als je geen actie onderneemt loopt je abonnement gewoon door. Als nieuwe klant is er vaak een leuke introductie-aanbieding, in de vorm van een tijdelijke korting. Dat is wel een eenmalige korting.
Aan het eind van je contracttermijn zijn er geen nieuwe aanbiedingen. Als je tevreden bent hoef je niets te doen en dan blijft alles zoals het is. Als er een nieuwe abonnementsvariant beschikbaar is, kun je daar natuurlijk wel naar overstappen. Maar het is maar de vraag of die nieuwe abonnementsvorm (KPN-Hussel is er sinds kort) voor jou voordeliger is.