Eveneens vandaag 20 minuten met de klantenservice van KPN gebeld, echter nee wij kunnen u niet helpen. De heldesk medewerker was heel stelllig, ik ben van KPN Compleet en niet van Telfort Compleet. De medewerker zou mij doorverbinden met zijn supervisor, echter de verbinding werd verbroken.
Ik heb mijn aanvraag op de 23e ingediend en volgens de voorwaarden hieronder zou het extra pakket op de 1e van de maand actief moeten zijn. Kan iemand mij een update geven omtrent mijn aanvraag?
Wat zijn de regels voor Telfort Compleet?
1. De actie loopt voor onbepaalde tijd zolang je aan de voorwaarden van Telfort Compleet voldoet.
2. Wanneer je je voor de 25e van de maand hebt aangemeld voor Telfort Compleet en je voldoet aan de voorwaarden dan gaat je Telfort Compleet voordeel in op de eerste dag van de volgende maand. Bij aanmelding na de 25e wordt het voordeel op de eerste dag van de maand daarop geactiveerd. Bij aanmelding van nieuwe KPN producten dienen deze eveneens voor de 25e te zijn geactiveerd op het KPN netwerk om het voordeel per de 1e in te laten gaan.
3. Je thuisproduct én je Mobiel abonnement moet op hetzelfde adres geregistreerd staan.
Beste antwoord door Vikash
Bekijk origineel