Ik wil graag mijn contract afkopen, mijn verbruik zit rond de 180€+ per maand en ik zit hier nu nog meer als een jaar aan vast.
Het is dus goedkoper voor mij om mijn dienst te verlagen en dan af te kopen (+/- 400€) en dan te verkassen naar een andere provider
waar ik het eerste half jaar een korting krijg en een onbeperkt bellen abonnement afsluit voor rond de 50€ (jammer genoeg doet kpn dit niet (korting) en ik spek ze al genoeg door af te kopen).
Hoe kan ik dit nou het beste regelen? Iemand een voorbeeldbrief? Ik wil mijn nummer niet kwijt namelijk.
Gr,
Richard
Beste antwoord door Shugosha
Het laatste is wel mogelijk als uw nieuwe provider bij het verzoek voor nummerbehoud intern de melding erbij maakt dat u akkoord gaat met de afkoopsom. Dat wordt door de afdeling Nummerbehoud dan afgehandeld.
Bekijk origineel