Gisteren wilde we hem gebruiken maar was gloeiend heet, duurde uren voor hij afgekoeld was. Start ook niet meer op en eigenlijk vinden we het dood eng om nog te gebruiken. Heel jammer het was een handig apparaat al werd hij niet intensief gebruikt.
Is er een oplossing voor? We zijn vorig jaar bij kpn gekomen en dit als welkoms geschenk ontvangen . Kan toch eigenlijk niet na een jaar al stuk.
Met vriendelijke groeten
Beste antwoord door Netty Schalk
Hallo Remco.
Na half uur aan de telefoon met iemand die me moeilijk verstond en bij een andere surface zat te zoeken zijn we tot zo ver eruit gekomen. Moet hem opsturen voor reparatie, dus afwachten wat er gaat gebeuren. De garantie is tot 8-4-2024 dus toch even nagevraagd of het geen eigen kosten zijn want bepaalde dingen zijn uitgesloten voor garantie na een jaar.
Hoi Netty! Welkom op het forum :-) . Dat is natuurlijk heel jammer, heb je hem dus nog maar korter dan twee jaar? Dan kun je altijd even contact zoeken met Sidekix. In de artikel kun je daar meer informatie over vinden:
Ze hebben vandaag terug gebeld en kunnen niets voor mij doen daar het in opdracht van jullie wordt verstuurd, ze zijn alleen de leverancier. Moest maar microsoft bellen en de garantie door geven, en daar komt het, dat heb ik dus niet want heb het niet zelf gekocht. Dus met andere woorden heb gewoon vet pech gehad en heb dus nu niets. Zal dus een andere aan moeten schaffen.
P S volgens andere gebruikers op internet lopen ze allemaal tegen het zelfde probleem aan dat het over verhit raakt
Hij is minder dan twee jaar oud toch Netty? Dan zou je gebruik moeten kunnen maken van de fabrieksgarantie. Ik zou dan ook even kijken op: https://support.microsoft.com/nl-nl/warranty .
Na half uur aan de telefoon met iemand die me moeilijk verstond en bij een andere surface zat te zoeken zijn we tot zo ver eruit gekomen. Moet hem opsturen voor reparatie, dus afwachten wat er gaat gebeuren. De garantie is tot 8-4-2024 dus toch even nagevraagd of het geen eigen kosten zijn want bepaalde dingen zijn uitgesloten voor garantie na een jaar.
Na half uur aan de telefoon met iemand die me moeilijk verstond en bij een andere surface zat te zoeken zijn we tot zo ver eruit gekomen. Moet hem opsturen voor reparatie, dus afwachten wat er gaat gebeuren. De garantie is tot 8-4-2024 dus toch even nagevraagd of het geen eigen kosten zijn want bepaalde dingen zijn uitgesloten voor garantie na een jaar.
Bedankt voor je hulp.
Groeten Netty
Wat fijn Netty! Ja soms is het even puzzelen met dit soort dingen. Ik hoop dat hij snel weer gerepareerd kan worden. Post gerust nog eens een bericht als we iets voor je kunnen doen!
Surface vandaag terug gekregen en is op alles na gekeken, heb hem nu opnieuw geïnstalleerd. Vind het alleen jammer dat er niet aangegeven wordt wat er nu mis was, maar goed het werkt weer.
Wat fijn dat je hem weer terug hebt Netty! Ik zou dat persoonlijk ook graag altijd willen weten. Ik denk bij warmte vaak aan een niet goed werkende accu maar dat blijft natuurlijk een gokje. Post gerust nog even een topic in de toekomst als we iets voor je kunnen betekenen :-) .
Surface vandaag terug gekregen en is op alles na gekeken, heb hem nu opnieuw geïnstalleerd. Vind het alleen jammer dat er niet aangegeven wordt wat er nu mis was, maar goed het werkt weer.
Is het dezelfde Surface die je teruggekregen hebt of is hij vervangen?
Geen idee of het een nieuwe is lijkt wel dat het mijn oude is. Doordat ik het niet weet wat er is gebeurd heb ik hem vannacht na opladen in de keuken op de aanrecht laten liggen. Voor reparatie was hij echt gloeiend heet, dus vertrouwen moet nog komen 😀
En het is weer het zelfde liedje, surface wordt weer warm/heet en reageert niet of amper. Echt klaar met dat ding, denk je een leuk Welkomst kado te hebben kan je hem egg net zo goed dumpen alleen chagrijnig wordt je ervan. Dus kpn geef deze niet meer kado.
Ben vanaf januari bezig om dat ding gerepareerd te krijgen, krijg wel steeds mail van ene Piotr en dat er een verzend label gestuurd zou worden 3 mailtjes verder nog steeds niets.
Mooie is dat NU de garantie is verlopen en bij Trustpilot was te lezen dat deze persoon een rekening kreeg van Microsoft,. Dump de surface maar heel snel en koop wel een degelijke voor terug, wel jammer dat je een Welkom kado krijgt waar je dus totaal niets aan hebt.
Dat is zeker jammer Netty, maar ik zou toch nog eens aandringen bij Microsoft dan. Als je binnen de garantietermijn melding hebt gemaakt dan zou dat opgepakt moeten worden. Het spijt mij oprecht dat de Surface dan zo tekortschiet.
Wacht maar af heb gisteren het zoveelste mailtje gestuurd, tot gisteren nog vriendelijk gebleven maar nu toch laten merken ( wel netjes) dat ik er wel klaar mee ben on aan het lijntje gehouden te worden. Dat de garantie nu voorbij is en ik een oplossing wil
Wordt nu gewoon finaal genegeerd, week geleden weer een mail gestuurd maar reageren totaal niet meer terug. Ene Piotr waar ik contact mee had was 27 februari voor het laatst en mailde dat ik zeker die dag nog een mail zou ontvangen van UPS voor het verzend label tot op heden niets ontvangen en ook hem laten weten. Ben er wel klaar mee een en al gedoe en ellende met die surface.
Laat die Piotr nou bellen vanmiddag, een of ander kul verhaal maar goed hij ging er achteraan. Belde even later terug het oude aanmeld nummer van reparatie stond er nog en ik zou voor 17.30 een mail ontvangen met uitleg wat er was mis gegaan en het ups label. Had duidelijk gemaakt dat ik in die mail ook wilde zien dat de reparatie nog in de garantie viel en dus niet achteraf een rekening zou krijgen. Was niet nodig want label had in de garantie tijd verstuurd moeten zijn, dus ik kan wel zijn in de mail staat duidelijk een bewijs voor mij dat het in de garantie valt. En nu dus nog steeds geen mail terug en verzend label.
Mooi dat er dan toch even contact is geweest maar ik blijf het wel jammer vinden dat het zo stroef loopt Netty. Hou mij dan inderdaad even op de hoogte!
Nou krijg er onderhand de slappe lach van, nog 2 maal contact gehad stand van zaken nu voor de zoveel een mail dat ik binnen 3 uur van ups een label moet ontvangen anders maken ze hem handmatig aan. Je raad het al Nope, nix ontvangen en morgen maar weer afwachting het zal wel weer vrijdag worden. Denk nu toch dat ik ga afhaken.
Heb bij laatste telefoon gesprek aangegeven dat ik hem niet weer op zal sturen, vorige week opgestuurd en gisteren jawel een nieuwe ontvang 😀. Had op de mijne aan de achterzijde een krasje gezet maar deze heeft ook blauwe zijkant ipv zwart . Einde aan de surface soap denk ik.
Groetjes Netty
De Kennisbank
Heb je vragen over diensten, producten of wil je weten hoe je modeminstellingen verandert? Vind het antwoord op de meest gestelde vragen in onze Kennisbank
Enter your E-mail address. We'll send you an e-mail with instructions to reset your password.
Bestand scannen voor virussen
Sorry, we zijn de inhoud van dit bestand nog aan het controleren om er zeker van te zijn dat het veilig is om te downloaden. Probeer het nog een keer over een paar minuten.